10.12.2021
M17 Contemporary Art Center
+
Ukrainian private equity &


venture capital Summit

Дата: 10 грудня 2021 р.
Локація: Центр сучасного мистецтва М17 вул. Антоновича, 102

PE&VC SUMMIT 2021
ОЧІКУВАНА АУДИТОРІЯ:
250-300
3000-4000
OFFLINE
ONLINE
+
Цілі конференції

 • Представлення основних та нових гравців інвестиційного ринку України;
 • Обговорення існуючих показників ринку, прогнози на 2022 рік;
 • Обговорення нових інструментів, можливостей та перспектив ринку;
 • Діалог з урядом на актуальні теми, пошук рішень щодо точок болю, заклик до дії;
 • Промоушн UVCA як національної інвестиційної асоціації;
 • Нетворкінг, об'єднання галузі.

200+
УЧАСНИКІВ
20+
ДОПОВІДЕЙ
10+
ІНВЕСТПРОЕКТІВ
ТОП 20
венчурних та private equity фондів
6+
ГОДИН НЕТВОКІНГА
Панельні дискусії:
 • Обговорення існуючих показників ринку,
 • Актуальна ситуація на ринку прямих інвестицій та венчурного капіталу,
 • Діалог з представниками Уряду,
 • Представлення нових гравців інвестиційного ринку України.


На Алеї Стартапів будуть представлені 10 кращих інноваційних проектів у сферах: Software Development, Devices, Fintech, Big data, Logistics.
Панелі та спікери
Ірина Джус
Vice-President у Soul Partners
Модератор РЕ панелі.
Має понад десять років досвіду в інвестиційному банкінгу та корпоративних фінансах.
Відповідальна за управління M&A проектами та проектами із залучення фінансування.
Ірина має глибоку експертизу в інформаційно-технологічному секторі, секторі е-commerce, медичному секторі та енергетиці. У минулому працювала в департаменті інвестиційного банкінгу в Concorde Capital та в Transaction Advisory в Deloitte.
Руслан Фуртас
Horizon Capital
Принципал Horizon Capital. Руслан Фуртас приєднався до Horizon Capital у березні 2012 року і зосереджений на інвестиціях у технології та виробничий сектор.
До приходу у фірму пан Фуртас працював консультантом в Ernst & Young, переважно в Україні, Росії та Казахстані, де він зосереджувався на виробництві та роздрібній торгівлі. Його проекти включали фінансову, комерційну та операційну аудиту з боку купівлі та продажу, а також підготовку до IPO. Раніше він працював у сфері аудиту за МСФЗ, аналізу капіталу та керував кількома підприємницькими проектами.
Андрій Носок
Dragon Capital
Керуючий директор Dragon Capital, співголова напряму прямих інвестицій. В даний час є членом Ради директорів компаній з IT сектору, машинобудування, FMCG та фінансових технологій. Останні 18 років активно інвестує капітал в компанії на різних стадіях розвитку.
Андрій Семенов
Керуючий партнер & CBDO
Q Partners
Працює на фінансовому ринку України понад 20 років.
Відповідає за розвиток бізнесу інвестиційної компанії, зокрема – за пошук нових можливостей для розширення інвестпортфеля, розвиток системи партнерств та залучення інвесторів. Також управляє інвестиціями компанії у девелоперському бізнесі, у тому числі – компанії UDP.
Має велику експертизу в інвестиційному менеджменті та фінансовому аналізі. Обіймав керівні посади у фінансових організаціях, а також входив до наглядових рад українських комерційних банків (Приват Банку, Укрсоцбанку, Таскомбанку, Укрексімбанку)
Максим Філіппов
Керуючий партнер GR Capital
Модератор VC панелі.
Має понад 12 років досвіду в сфері інвестицій. Професійних шлях розпочинав у Mosaic Investments та Concorde Capital, паралельно з чим займався консалтингом технологічних компаній та підприємництвом.
Під керівництвом Макса фонд GR Capital інвестував близько 100 млн євро у інноваційні компанії з ЄС, Великобританії та США. Серед цих компаній Glovo, Deliveroo, Billie, McMakler, Wefox, Owlet та інші.
Jayden Sage
Founder & CEO at Celestial Ventures
Інвестиційний фонд, орієнтований виключно на новий космічний сектор. Місія Celestial Ventures полягає в тому, щоб забезпечити космічну екосферу далеко за межами простого запуску, включаючи, але не обмежуючись, Cadence, Software, Cis-Earth, Cis-Munar, Cis-Mars, планетарні спостереження, Advance Propulsion, Resource Mining, FoodTech та міжпланетні комунікації.
Джейден Сейдж розпочав свою кар'єру як математик з Уолл-стріт і в 2011 році перейшов до індустрії блокчейну, що зароджується. Він виступає спікером і радником для стартапів, університетів, державних установ та промисловості у майбутній трансформації до цифрових валют. Його особливий акцент робиться на навігації людства до більш децентралізованого середовища з усіма витікаючими наслідками. Окрім керування Celestial Ventures, він також є ангелом-інвестором у галузі блокчейн.
Віталій Лаптьонок
Flyer One Ventures
General Partner, Flyer One Ventures Co-founder & ex-CPO, Better Me
Сo-founder 12 проектів Genesis Tech
Член ради директорів у Liki24, Vochi, Mate Academy, AllRight, 99math та інших
Андрій Колодюк
AVentures
Серійний підприємець та венчурний інвестор, засновник та керуючий партнер у AVentures Capital. Розпочав свою підприємницьку діяльність у Нью-Йорку в 1992 році і до сьогодні заснував і побудував понад 10 компаній в IT, телекомунікаційній, інтернет, медіа сферах із загальною виручкою понад $1 млрд. Ініціював заснування UVCA
Дмитро Михайленко
Crowe
Модератор Government панелі.
Керуючий партнер Crowe Mikhailenko.
Автор більше 500 публікацій, присвячених проблемам оподаткування, цивільного права, правового регулювання інвестиційної діяльності.
Президент Асоціації податкових консультантів, член Наглядової ради Палати податкових консультантів, керівник податкового комітету Торгово-промислової палати України, Юридичний радник ІТ комітету Європейської Бізнес Асоціації (ЄВА).
Олександр Борняков
заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ
Заснував і керував низкою успішних компаній та стартап-інкубаторів, включаючи американську платформу монетизації відео Adtelligent та аутсорсингову компанію Intersog. Співзасновник та керуючий партнер бізнес-інкубатора WannaBiz і комп'ютерної школи Hillel. У 2015 році став Best CEO/COO – IT BIZ AWARDS 2015, а у 2016 увійшов до рейтингу 25 trailblazing business leaders in Ukraine. На парламентських виборах 2019 року балотувався від партії "Голос" та був регіональним координатором партії в Одесі. З жовтня 2019 року – заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ
Артем Сачук
Старший проєктний менеджер. Експерт із залучення інвестицій, створення сприятливого інвестиційного клімату, підтримки бізнесу та створення передумов для економічного зростання, стратегічного планування і реалізації проєктів. Досвід роботи в корпоративному, державному та громадському секторі більше 12 років. Працював директором Агенції регіонального розвитку Житомирської області. Віце-президент Федерації шахів України.
Сергій Цівкач
Виконавчий директор, UkraineInvest
Юрист з понад 20-літньою практикою в Україні та Великобританії. Виступав в ролі радника з питань економічної та регуляторної політики, ділових угод та операцій, міжнародних стратегічних відносин для державних, міжнародних та приватних організацій.
Раніше обіймав посади радника Прем'єр-міністра України, Віце-прем'єр-міністра України, першого президента України та народних депутатів України. Працював головою правління C.A.S.E.S. International (організація, яка співпрацює з державними та діловими інституціями України, ООН, Світовим банком, ОЕСР, ФТК (США)).
Ольга Магалецька
Керівник Офісу Національної інвестиційної ради
З грудня 2019 року - керівник Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України. До цього співзасновниця Національної інвестиційної ради при Президентові України, голова GR відділу в ПАТ «Укрнафта», радник у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, керівник проекту із залучення інвестицій в Національній раді реформ. Є співавтором Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». На початку кар'єри - асоційований віце-президент Citibank та Райффайзен Банк та співзасновниця двох стартапів у сфері освіти та ІТ-освіти.
Андрій Колодюк
AVentures
Модератор панелі фонда фондів.
Серійний підприємець та венчурний інвестор, засновник та керуючий партнер у AVentures Capital. Розпочав свою підприємницьку діяльність у Нью-Йорку в 1992 році і до сьогодні заснував і побудував понад 10 компаній в IT, телекомунікаційній, інтернет, медіа сферах із загальною виручкою понад $1 млрд. Ініціював заснування UVCA
Олена Волошина
IFC
Голова представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) України. Працює в IFC майже три десятиліття.
Олег Хусаєнов
Zubr Capital
30+ років досвіду в бізнесі. Засновник інвестиційної компанії Zubr Capital, яка спеціалізується на інвестиціях у приватні високотехнологічні компанії у TMT секторі. Переможець конкурсу "Підприємець року EY" (2009). Понад 15 років досвіду в інвестиційному бізнесі. Колекціонер сучасного мистецтва.
Ден Пасько
Diligent Capital
Має більше 15 років досвіду у сфері професійного інжинірингу, приватного інвестування та підприємницької діяльності. Обіймав посаду директора Horizon Capital – провідної інвестиційної компанії, що управляє фондами прямих інвестицій з активами понад 600 мільйонів доларів. У 2013 році створив компанію Diligent Capital Partners, в якій наразі займає пост управляючого партнера. Досвідчений керівник та учасник ради директорів таких компаній як Bostovan Wineries, Нова Пошта, Allseeds та Preply.
Тетяна Гончаренко
The Owners
Модератор панелі для інвесторів.
Cпівзасновник, партнер групи компаній «The Owners», партнер бізнес консалтингу Crowe Mikhailenko.
Кирило Мішанін
Co-Founder, Director Infodriver Capital
Кирило Мішанін працює в криптопросторі з 2017 року і підтримує технічне партнерство з ТОП-ІТ-компаніями (IBM, Oracle, Alibaba, Lenovo). Він також бере участь у World NFT&DeFi Summit, World Blockchain Summit, Smart Summit. Він входить до 10 провідних підприємців з блокчейну
Олексій Жабський
Керівник P2B CAPITAL
Керівник P2B CAPITAL – онлайн платформа для співінвестування в малий та середній бізнес. 26 років бізнес досвіду. З 2016р. займається венчурними інвестиціями.
Ігор Перция
Венчурний партнер TA Ventures
Ігор Перція – партнер фонду TA Ventures, у чиїй «колекції» понад 130 інвестицій у стартапи по всьому світу. Ігор управляє закритим клубом ангельських інвесторів. Регіональний директор ICLUB
Радник Міністерства цифрової трансформації України
Євгенія Клепа
Expert у Ukrainian Startup Fund,
Ambassador for IT-startups у WTECH Ukraine
Модератор StartUp панелі.
Executive Director в 1991 Open Data Incubator. Social Investor в Urban Space 500. Амбасадорка Wtech в IT Startups. Стартап-наставниця й радниця, запрошена тренерка у KSE та IIB (курси MBA). TOP-20 women tech entrepreneurs in Ukraine. TOP-50 Most Influential Women of Fintech. Із власного досвіду знає, як народжуються і розвиваються стартапи. Бере активну участь у розвитку технологічної екосистеми в Україні.
Олександр Сорока
CEO у Startup.Network
Між навчанням у Гарварді та діяльністю у Startup.ua був довгий шлях. Спочатку працював на фондовому ринку (середина-кінець 90-х). Потім почали активно розвиватися телекомунікації: заснували IP-телеком. Далі прийшов інтернет — робив портал UAPortal.com разом з Олексієм Масем. Згодом створили другий в Україні інтернет-магазин "Азбука". Далі була компанія IP-Net – перший у країні широкосмуговий інтернет-провайдер, який досі існує.
Олександр брав участь у близько 15 різних проектах, і до того часу, коли вирішив поїхати вчитися в Гарвард, він мав уже досить багатий досвід ведення бізнесу.
На данний момент Олександр CEO Startup.Network, Board Member в Venture Capital House, UVCA, Harvard Club in Ukraine, Managing Partner в Venture Capital Fund, Head of Silicate Valley Syndicate Club
Наталія Березовська
Founding Partner у Detonate Ventures
СЕО та керуючий партнер української компанії Detonate Ventures, голова правління спільноти бізнес-ангелів Uangel.
Досвід Наталі включає в себе створення та управління ЗМІ, комунікаційних холдингів, TMT та інших проектів. Сьогодні вона зосереджується на інвестуванні ангелів та внеску в розвиток венчурної спільноти. Як запрошений лектор ділиться своїм досвідом та висновками щодо підприємницького лідерства.
Олексій Єрмоленко
Flyer One Ventures
Віце-президент та член інвестиційного комітету венчурного фонду Flyer One Ventures, лектор бізнес-школи компанії Генезіс
Розклад
10.12.2021
09:00
09:00
Реєстрація, кава-брейк
10:00
10:00
Вступне слово
10:15
10:15
Панель Private Equity:
Поточна ситуація на ринку, підсумки 2020–2021. Прогнози 2022 року. Точки болю ринку. Можливі кроки розв'язання, думки спеціалістів.
11:15
11:15
Панель Venture Capital:
Поточна ситуація на ринку, підсумки 2020-2021. Прогнози 2022 року. Точки болю ринку. Можливі кроки розв'язання, думки спеціалістів.
12:05
12:05
Виступ гурту KAZKA
12:15
12:15
Кава-брейк
12:30
12:30
Панель Government: Дії уряду для покращення інвестиційного клімату, інститут інвест нянь, зміни до ПК згідно із законом «Дія-Сіті», плани на 2022 р.
13:30
13:30
Обідня перерва
14:30
14:30
Виступ учасників Алеї Стартапів
15:00
15:00
Панель фондів.
Цілі і завдання. Приклади з міжнародної практики. Проміжні результати. Прогнози та можливі варіанти розвитку. Думка міжнародних партнерів.
16:00
16:00
Вікно можливостей для інвесторів:
трейдинг, нерухомість, реальний бізнес.
17:00
17:00
Кава-брейк
17:15
17:15
Панель стартапів:
Виступ проектів з Алеї стартапів.
Синдикатні угоди, думки експертів. Об'єднання інвесторів: клуби, community, network.
18:15
18:15
Нетворкінг з келихом вина
Аудиторія заходу
Представники уряду
Президент, ПМ, ВП, Мінцифри, Мінфін, МЕРТ, Офіс Реформ та ін.
Основні гравці інвестиційного ринку
представники PE та VC фондів, family offices, холдинги;
Міжнародні консалтингові компанії
Deloitte, E&Y, KPMG, Baker Tilly, Crowe, Kreston GCG
Міжнародні фінансові організації
та банки
EBRD, IFC, EIC, World Bank etc.
Донори та партнери
USAID, CRDF Global, VentureWell;


Дипломатичні представництва
США, ЄС, Японія, Швейцарія та ін.
Асоціації
EBA, ACC, IT Ukraine, СУП, ТПП України,
Спілка-90, etc.
Організатори
Генеральний партнер
Партнери
Спонсори
Інформаційні партнери
Пакети участі
 • доступ до панельної дискусії - місця у перших рядах основної зали
 • іменний бейдж
 • доступ та послуги у VIP Lounge
 • кава-брейки, обід від ресторану "За двома зайцями" та бар на території VIP Lounge
 • можливість надати власну рекламно-сувенірну продукцію гостям Саміту
 • доступ до платформи проектів та можливість надати запити на контакти
$2000
VIP*

 • доступ до панельної дискусії в окремому секторі
 • участь в Алеї Стартапів (власний стенд та брендування)
 • іменний бейдж
 • кава-брейки
 • під час обіду пригощає партнер Food Mama
 • участь у elevator pitch на головній сцені (1 хв)


$2000
Пакет для Startup+
+
*Учасники, які придбали спонсорські або партнерські пакети, автоматично одержують відповідну кількість квитків VIP категорії.
 • доступ до панельної дискусії в окремому секторі
 • іменний бейдж
 • кава-брейки
 • під час обіду пригощає партнер Food Mama
 • доступ до платформи проектів; можливість надати запити на контакти.

$300
Пакет участника Investor:+
 • доступ до панельної дискусії
 • простий бейдж
 • кава-брейки
 • під час обіду пригощає партнер Food Mama

$200
Пакет участника Guest:+
 • доступ до перегляду трансляції онлайн

$20
Live

+
Бажаєте взяти участь?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з Вами.
З приводу спонсорства та партнерства звертатися до
Віти Кравчук
https://www.facebook.com/vitakravchuk

Дмитро Кузьменко
https://www.facebook.com/Dimych77

Тетяна Гончаренко https://www.facebook.com/Tgoncharenko


ПАРТНЕРСТВО
КОНТАКТИ
Квитки: https://2event.com/events/1864858

UVCA - https://uvca.eu/enҐ

Інвест Маркетплейс для публікації інвест проектів та запитів від інвесторів - https://club.igh.com.ua/


Потапенко Софія

Телефон : +380666933301
Telegram: @Sofia_InvestFL


Генеральный спонсор
Спонсорский пакет
Главный спонсор
Спонсорский пакет
Спонсор
Спонсорский пакет
Генеральный партнер
Спонсорский пакет
Партнер
Спонсорский пакет
Made on
Tilda